نتایج جستجو برای عبارت :

کمدا

کمدا#تجربه_زنانه(زمان مطالعه:"20)
#کمد #لباسم پر از لباسهایی بود که بیشتر آنها را فقط #یکبار پوشیده بودم.
نیاز به #لباس_جدید، #گرانی و یک کمد لباس‌ #بلااستفاده آزارم میداد که با #کمدا (www.komodaa.com) آشنا شدم.
 #کمدا یک #کمد_بی_انتها است که میتونی با قیمت مناسب کمد لباستون رو خالی کنید و لباس‌های شیک بخرید...
@dasanak
پیدا شد
رفتم سر کمدا
هر کارتونی که با یه حرکت مثل آدم باز می شد رو باز کردم
بقیه رو جر دادم
هر وسیله ای هم سر راهم بود از اون بالا با حرص پرت می کردم پایین
فرقی هم نمی کرد وسیله خودم باشه یا دیگری
آخرم تو انباری پیداش کردم
نمیدونم چم شده بود یهو انقدر قاطی کردم
یعنی می دونم ها
از بس که هر دفعه من رفتم و خبر مرگم برگشتم دیدم کمد و قفسه و میز و هر کوفتی که دارم زیر و رو شده
هرچی هم میگم به وسایل من دس نزنید یاسین خوندنه
این بارم که دیگه قشنگ کمدم رو در
وقتی قدت بلنده,توی خیابون سرت به شاخه و برگ های درختای توی پیاده رو گیر کنه،
وقتی قدت بلنده یا استین پیرهنت کوتاه میشه یا قد شلوارت(این خیلی رو اعصابه)
وقتی قدت بلنده میزها متناسب با قد تو نیست و تو برای اینکه پات زیر میز جا بشه مجبوری پات رو خم کنی,
وقتی قدت بلنده و میری تو بازار سرت هی به این پارچه های جلوی مغازه‌ها گیر میکنه.
وقتی قدت بلنده و میری لباس میخری نمیگی فلان لباس رو من خوشم اومد اونو برام بیار,میگی سایز من چی داری:)،
وقتی قدت بلنده
اگر به دنبال مانتوهای shine یا براق مشکی با جزئیات زیبا مانند مروارید، پاپیون و… هستید، این آیتم دقیقا برای شما دوخته شده است. این مانتو تقریبا روی تمام پارچه مانتو مروارید‌دوزی دارد. اگر به بالاتنه نگاه کنید، متوجه می‌شوید این مانتو چپ و راستی است که با یک کمربند پاپیونی بزرگ و زیبا گره خورده است. پوشیدن این مانتو در مراسم‌های عروسی انتخاب بسیار خوبی برای خانم‌های شیک‌پوش هست. زیر این مانتو پیراهن، دامن یا لباس مجلسی خود را بپوشید.

مدل
مانتوهای shine یا براق همیشه یکی از انتخاب‌های زیبایی است که هر خانمی نمی‌تواند به آن نه بگوید. مخصوصا اگر شما علاقه زیادی به درخشیدن و وجود زرق و برق‌های زیبا در استایل‌تان داشته باشید، قطعا خرید مدل‌های جدید و جذابی از مانتوهای shine یا براق برای شما بسیار پراهمیت می‌باشد. در این مقاله ما چند مدل جذاب از مانتوهای shine یا براق را برای شما دسته‌بندی کردیم تا با ایده‌های خلاقانه دوخت این نوع مانتوها آشنا شوید.

با چند مدل از مانتوهای shine یا بر
پوشیدن دامن و خرید مانتو در دهه‌های گذشته‌ی فشن ایران، به داخل خانه و مهمانی‌ها محدود می‌شد اما امروزه می‌بینیم که اوت‌فیت‌های دامن دار به استایل‌های خیابانی هم راه پیدا کرده‌اند. جالب اینجاست که نه تنها در روزهای گرم، بلکه در روزهای بارانی و برفی نیز خوش‌تیپ‌ها راه ست کردن دامن با پالتو را یاد گرفته‌اند! اگر قصد ساخت استایل‌های خیابانی با دامن را دارید، لازم است با انواع مدل جدید مانتو با دامن در سال 1398 آشنا باشید.

اگر قصد خرید د
اگر به مد چند سال قبل نگاهی بیندازیم، بدون شک پارچه‌های ریون خود نمایی خواهند کرد. این پارچه‌ها که دوره‌ی نسبتا طولانی رایج‌ترین پارچه‌ها برای تولید مانتو بودند، امروز کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند اما هنوز طرفداران خود را دارند. پارچه‌های ریون ویژگی‌های منحصر به فردی دارند. مهم‌ترین خصوصیت پارچه‌های ریون، انعطاف پذیری و راحتی آن‌هاست. اما در کنار این ویژگی بسیار مهم، معایب زیادی نیز دارد. مانتو ترکیبی‌ با پارچه‌ی ریون، تنوع ک
همه‌ی ما در مجلات مد و فشن مدل هایی بی نقص و جذابی را می‌بینیم که اصطلاحا حتی اگر گونی به تن کنند، باز هم جذاب و تو دل‌برو دیده می شوند! معمولا هیچ نشانی از افراد با سایزهای کمتر یا بزرگ تر از نرمال را نمی توانید پیدا کنید در حالیکه بخش عمده‌ای از جامعه، در طیف بی نقص و عالی قرار نمی گیرند. اگر شما نیز به دنبال مدل مانتو برای افراد چاق هستید، تا ادامه‌ی این مطلب با ما باشید.
این روزها پشت ویترین فروشگاه ها و روی رگال مزون های معتبر مانتو، تنها
کمتر کسی پیدا می‌شود که به پارچه‌های لوکس و گران قیمت و زیبای گیپور علاقه نداشته باشد. پارچه‌های گیپور به دلیل جزییات بسیار زیادی که در آن‌ها به کار رفته است، پارچه‌های پرهزینه‌ای به شمار می‌روند و به طور معمول برای خرید مانتو ، لباس‌هایی که در بخش‌هایی از آن از پارچه‌های گیپور استفاده شده باشد، قیمت بیشتری دارند و برای موقعیت‌ها و مکان‌های خاص‌تری مورد استفاده قرار می‌گیرند. به طور کلی می‌توان گفت که این پارچه‌ها استفاده‌ی رسم
هرچند که مادر شدن حس بسیار زیبا و منحصر به فردی است، اما ممکن است انتخاب صحبح لباس و به خصوص مانتوی مناسب این دوران، ذهن بسیاری از خانم‌های خوش لباس و شیک پوش را به خود مشغول کند. در هنگام بارداری به دلیل افزایش وزن و سایز ناگهانی که در خانم‌ها رخ می‌دهد، پوشیدن لباس‌هایی معمول و همیشگی دشوار خواهد شد. علاوه بر این، راحتی، جنس پارچه و مدل لباس‌ها هم در این دوران از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌شود. در این مقاله انواع مختلفی از مدل‌ مانتو
تمام کتابا و سمینارای موفقیت روی یه جمله تاکید دارن، که برای موفقیت باید خیلی تلاش کرد و خیلی صبور بود. که اگه کار راحتی بود خب همه میرفتن دنبالش، که حالا که همه نمیرن یعنی سخته...
وقتی اینا رو میخوندم میگفتم ای بابا، معلومه که من میتونم صبور باشم، معلومه که تلاشم زیاده... ماجراهای پیدا نشدن کارگاه رو که یادتونه، در واقع فک میکردم اون سخت ترین مرحله س و وقتی کارگاه پیدا بشه همه چی حله! اما اگه روراست باشم باهاتون باید بگم اون آسونترین بخش کار ب
دیدین چند وقته براتون ننوشتم؟ یعنی برای خودمم ننوشتم؟ و دیدین اصلا تو مود نوشتن نبودم؟ حتی کپشنم ننوشتم؟ واقعا عجیبه این ریت تغییر و واقعا ناراحتم که مطمئنم چند ماه/سال دیگه هیچ خاطره و حسی به هفته آخرم ندارم. الانم ندارم حتی :))

خب شرایط فعلی چیه؟ اتاقم مثل جنگل! در همه کمدا و کشو ها چارتاق باز، رو تخت‌ها و زمین پلاستیک خرید ریخته. به زور هرچیزی پیدا میکنم میچپونم تو چمدون، بعد فردا قراره فاطمه بیاد! ( هم خونه قبلی سمیرا که قراره بعد من تو ای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها